Hakkımızda

Miniatürk Hediyelik Eşya - Türkiye'den Hediye

Şirketimiz 2005 yılının Ağustos ayında kurulmuştur. Çalışma sektörü olarak cafe & restaurant, hediyelik eşya, Osmanlı fotoğrafçılığı,  temizlik hizmetleri, tıbbi malzeme, güvenlik, inşaat, tekstil ve sanayi olarak hedef almıştır. Faaliyetlerimiz arasında Tuzla' da cafe & restaurant işletmeciliği, Miniatürk' te hediyelik eşya mağazaları, Osmanlı fotoğrafçılığı  bulunmaktadır. Tuzla' da faaliyette olan cafe & resturantımızda, siz müşterilerimize nezih ve ailenizle hoş vakit geçirebileceğiniz samimi bir ortam sunuyoruz.

Miniatürk' teki mağazamızda, Miniatürk parkını ziyaret eden ziyaretçiler, geçirdikleri vakit arasında Osmanlı fotoğrafçısına uğrayarak, bir Osmanlı anısına sahip olabilirler.

 

Minitürk İnternet'te!

2010 yılı nisan ayı içerisinde elektronik alışveriş pazarına artı değer katmak ve internet kullanıcılarının her sektördeki ihtiyaçlarını, tüketiciyi koruyan en ucuz ürün yelpazesi ve hizmet kalitesiyle karşılamak üzere www.miniaturkhediyelikesya.com ’u kurduk. Tüketiciye hak ettiği hizmeti; ferah ve güvenli alışveriş ortamında, en geniş ürün çeşidi, en uygun fiyat ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeden sunuyoruz.

Hesaplı, güvenli ve keyifli alışverişler diliyoruz